Radiotherapeutisch Laborant

Benieuwd wat deze functie bij Reinier de Graaf inhoudt? Lees snel verder. Vragen? Neem dan contact met ons op.

Aantal uur: 32 - 36 uur
Solliciteren vóór

Radiotherapeutisch Laborant

Sta jij aan het begin van je carrière als radiotherapeutisch laborant of ben je juist toe aan een nieuwe stap en wil je je verder ontwikkelen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Afdeling Radiotherapie
Onze afdeling werkt sinds 2015 samen met de radiotherapie van het LUMC in één geïntegreerde afdeling. We behandelen dagelijks veelal ernstig zieke (kanker)patiënten. Persoonlijke aandacht vinden wij als team erg belangrijk, bijvoorbeeld door even tijd te maken en een luisterend oor te bieden. Laboranten in ons team, zijn allemaal vaardig op (minimaal) 2 aandachtsgebieden.  

Op de afdeling Radiotherapie in Delft staan 2 Elekta versnellers met CBCT en XVI en Theraview voor de positieverificatie, 1 Philips CT scanner en we maken voor treatmentplanning gebruik van Raystation. Op de locatie LUMC beschikken wij over 5 Elekta versnellers. De afdeling speelt een voortrekkersrol op het gebied van brachytherapie. Daarnaast werken we nauw samen met het HollandPTC, het samenwerkingsverband op het gebied van protonentherapie met het ErasmusMC en de TU Delft.
 
Radiotherapeutisch Laborant Radiotherapie

Jouw werkdag

 • Na de gezamenlijke dagstart, werk je op het bestralingstoestel, CT of treatmentplanning;
 • Als radiotherapeutisch laborant ben je vakinhoudelijk aanspreekpunt op één van de werkplekken;
 • Je begeleidt laboranten in opleiding (duaal en voltijd) en werkt nieuwe collega’s in;
 • Je beantwoordt vragen van patiënten en begeleidt hen tijdens de radiotherapeutisch behandeling.

Jouw kwaliteiten

 • Gastvrijheid: met jouw actieve en betrokken werkhouding verleen jij de beste zorg aan (kanker)patiënten, zowel voor-, tijdens als na de behandeling;
 • Flexibel: je schakelt eenvoudig tussen de verschillende werkzaamheden;
 • Communicatief vaardig: je communiceert duidelijk en werkt intensief samen met andere afdelingen binnen het Delftse ziekenhuis en collega’s in het LUMC;
 • Enthousiaste teamspeler: samenwerken is vanzelfsprekend voor jou. Je zoekt contact bij je teamgenoten, deelt kennis en staat open voor hulp en verbeteringen;
 • Initiatiefrijk: jij bent alert op signalen en knelpunten en brengt deze in, in het team.

Wij vragen

 • Je hebt de opleiding MBRT of de in-serviceopleiding (bijna) afgerond of je bent in het bezit van het Bewijs Bevoegdheid Radiotherapeutisch laborant.

Wij bieden

Een dynamische werkomgeving: komende jaren zal de afdeling een verdere toename van complexe Radiotherapeutische technieken laten zien. Dit in de breedste zin, vakinhoudelijk, maar ook in organisatie en communicatie. Dit doe je niet alleen, maar samen met je collega’s. Je kunt je verder ontwikkelen binnen de radiotherapie als vakgebied. Je werkt samen met het radiotherapeutisch team in het LUMC. De mogelijkheid bestaat om ook werkzaam te zijn in het Holland PTC in Delft.
 • Als Expert of Senior laborant verdien je minimaal € 3.047,- en maximaal € 4.324,- bruto per maand (FWG 50) bij een 36-urige werkweek;
 • Startende laboranten worden ingeschaald in FWG 45 (minimaal €2.832,- en maximaal €3.824,-). Middels een intensief inwerktraject, is het mogelijk om je op korte termijn te bekwamen op de diverse aandachtsgebieden tot Expert;
 • In eerste instantie krijg je een jaarcontract voor 32-36 uur. Onze intentie is om je contract daarna om te zetten in een contract voor onbepaalde tijd. Mocht je minder uren willen werken, vraag dan naar de mogelijkheden bij de recruiter;
 • Jouw werkplek is in Delft; zeer goed bereikbaar vanuit de regio’s Den Haag en Rotterdam;
 • Gratis parkeren van jouw auto en een overdekte en afgesloten stalling voor jouw fiets;
 • Je komt te werken in een topklinisch ziekenhuis. Dit betekent dat je je kunt blijven ontwikkelen. Onze Reinier Academie biedt uiteenlopende opleidingen en faciliteert bij het doen van wetenschappelijk onderzoek;
 • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de Cao ziekenhuizen met onder meer een vaste eindejaarsuitkering en vakantiegeld van 8,33% van het bruto jaarsalaris;
 • Buiten de Cao vele extra’s zoals een uitgebreid vitaliteitsprogramma met bijvoorbeeld mindfulness, bootcamp en stoelmassages. Daarnaast ook coaching, loopbaanadvies en een actieve personeelsvereniging;
 • Je hebt de kans je horizon te verbreden door tijdelijk in het buitenland te werken middels het Grenzeloos Reinier programma;
 • Een open bedrijfscultuur met maandelijkse sessies met onze directie, met veel aandacht voor eigen inbreng en innovatie;
 • Bezoek onze site voor het complete overzicht van onze arbeidsvoorwaarden.

Ja, ik wil deze baan

Solliciteren naar de vacature van Radiotherapeutisch Laborant? Upload jouw cv en motivatiebrief via de ‘solliciteer’ button t.a.v. Laura Zijlmans, recruiter.

Voldoe je aan de door ons gestelde functie-eisen en wil je eerst meelopen om vrijblijvend een keer de sfeer proeven? Meld je aan en we nemen binnen 2 werkdagen contact met je op. Gebruik hiervoor de button onderaan deze pagina.

Wil je meer weten over de functie? Ben Dijk, Hoofdlaborant Radiotherapie Reinier de Graaf en LUMC, (015 260 3195) helpt je graag.

Vragen over de procedure of vacature? Bel of stuur een Whatsapp bericht naar Laura via 06 82186116.

Wacht echter niet met solliciteren tot de sluitingsdatum: je sollicitatie wordt direct in behandeling genomen. Mochten we voor het bereiken van de sluitingsdatum een passende kandidaat hebben gevonden, dan sluiten we de vacature voortijdig.

 

Meelopen?